spausdinti
Teksto dydis: Didinti Nustatyti į normalų Mažinti Nustatyti į režimą: kontrastingą

Jau antrus metus iš eilės 2020 metų sporto klubo „ŠALTINIS“ geriausiąja sportininke išrinkta AUŠRA GARUNKŠNYTĖ

Sporto klubo „ŠALTINIS“ nariai geriausia 2020 metų sporto klubo sportininke jau trečią kartą ir dabar jau antrus metus iš eilės išrinko maratono bėgikę Aušrą Garunkšnytę. Siekti aukštų rezultatų maratono varžybose ją paskatino treneris Linas Balsys – Atėnų parolimpinių žaidynių maratono bronzos medalio laimėtojas. Pirmą kartą maratoną Aušra bėgo 2017 metų rugsėjį Vilniuje, kuriame jos rezultatas buvo 3 val. 32 min. 43 sek.ir jai pritrūko mažiau nei trijų minučių, kad įvykdytų Tokijo paralimpinių žaidynių normatyvą. Atkakliai ir sistemingai siekdama savo tikslo 2019 metais Aušra pelnė kelialapį dalyvauti Tokijo Paralimpinėse žaidynėse, tačiau dėl pasaulinės Covid-19 ligos pandemijos žaidynės buvo atidėtos. Aušra ir toliau atkakliai treniruojasi, visą sezoną demonstravo gerą sportinę formą ir 2020 metais dalyvaudama varžybose tapo LAS lengvosios atletikos uždarų patalpų čempione 1500 ir 3000 m bėgimuose, LAS vasaros 1500 ir 5000 m bėgimų čempione, LAS rudens kroso čempione absoliučioje įskaitoje, laimėjo 3 vietą respublikiniame bėgime Druskininkai RUN. Geriausią rezultatą pasiekė dalyvaudama maratono bėgime „Už laisvę“ Vilniuje, kurio metų pasiekė Lietuvos silpnaregių moterų maratono bėgimo rekordą 3 val. 04,01 min.

Konkurse dalyvavę klubo nariai į geriausių sportininkų penketuką taip pat išrinko po vieną golbolo atstovą ir lengvaatletį bei dvi plaukikes. Pateikiame kitus „ŠALTINIO“ 2020 metų penketuko sportininkus abecėlės tvarka: Arnoldas Januškevičius, Justas Pažarauskas, Elnara Urbanovič ir Karolina Voiciukaitė. Geriausieji klubo 2020 metų sportininkai bus pagerbti tradicinės „ŠALTINIO“ vasaros sporto šventės metu 2021 m. liepos 3 dieną.

Geriausiu konkurso orakulu tapo vienas iš jauniausių klubo narių, plaukikas Augustas Voiciukas  - ji tiksliausiai išvardino keturis geriausius sportininkus, nors ne visus eilės tvarka.