spausdinti
Teksto dydis: Didinti Nustatyti į normalų Mažinti Nustatyti į režimą: kontrastingą

„Šaltinis-1“ komanda – Europos golbolo super lygos nugalėtojai

Šį savaitgalį Vilniuje pasibaigė dvi dienas trukęs lemiamas Europos golbolo super lygos III-asis etapas, kurio nugalėtoju tapo Vilniaus sporto klubo „Šaltinis-1“ komanda.

Trys Europos komandos įkūrusios golbolo super lygos čempionatą – FIFH Malmo (Švedija), Näpäjä (Suomija) bei Vilniaus „Šaltinis“ šį sezoną rungtyniavo tarpusavyje trijuose etapuose Švedijoje, Suomijoje ir Lietuvoje. Svečių teisėmis kiekviename iš etapų galėjo prisijungti ir kitų šalių aklųjų riedulio komandos.

Lemiamajame etape Vilniuje į kovas stojo 6-ios ekipos: į tris ekipas išskirstyta „Šaltinio“ ekipa, Malmo (Švedija), Näpäjä (Suomija) bei Čekijos šalies golbolo rinktinė.

Pirmąją čempionato dieną komandos sužaidė po tris rungtynes, o antrąją prasidėjo lemiamų kovų metas. Viename iš paskutinių  susitikimų „Šaltinio-2“ ekipa rezultatu 5:3 (2:0) įveikė Näpäjä komandą ir bendroje įskaitoje Vilniaus varžybų etape užėmė trečiąją vietą.

Pagrindinė, pirmoji „Šaltinio“ komanda paskutinėse III-ojo etapo rungtynėse grūmėsi prieš švedų FIFH Malmo klubą ir jį nugalėjo rezultatu – 8:3 (6:0). Pastarasis susitikimas „Šaltinio-1“ klubui nieko nebereiškė. Ekipa per keturis pirmuosius susitikimus iškovojo keturias pergales ir paskutiniajame susitikime kovojo tik dėl garbės.

Bendroje įskaitoje nugalėtoju tapo „Šaltinio“ klubas, surinkęs 36 taškus. Šiame čempionate už pergalę ekipai buvo skiriami trys taškai, lygiosios įvertintos 1 tašku, pralaimėjimas – 0. Papildomi taškai buvo duodami už etape užimtą vietą. Vilniečių klubas Europos super lygoje patyrė tik du pralaimėjimus per tris etapus.

Informacijos šaltinis: SportoTV

online loans

Daugiau informacijos: www.golbolas.lt

zp8497586rq