spausdinti
Teksto dydis: Didinti Nustatyti į normalų Mažinti Nustatyti į režimą: kontrastingą

Lietuvos golbolo rinktinė triumfavo Pajulahti žaidynėse

Sausio 18 – 20 d. vyko Pajulahti (Suomija) žaidynės. Kuriose dalyvavo Lietuvos golbolo rinktinė. Lietuvos komanda nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo, žaidynėse iškovojo pirmą vietą. Pažvelkim kaip gi sekėsi komandai per šias tris dienas:

I diena:

Lietuva 13 : 3 Suomija 1

Mantas Panovas pelnė 4 įvarčius (12 min), Marius Zibolis (15 min), Žydrūnas Šimkus (7min) ir Justas Pažarauskas (7min) po 3 įvarčius, Mindaugas Suchovėjus (10 min) ir Mantas Brazauskis (21 min) įvarčių nepelnė.  Šias varžybas galite pamatyti čia: http://studioreplay.fi/4

Lietuva 11 : 1 Rusija (žaidimas dėl 10 įvarčių skirtumo buvo nutrauktas po 5 min 30 s.

Visą rungtynių laiką žaidę Žydrūnas Šimkus pelnė 5 įvarčius, Justas Pažarauskas ir Mindaugas Suchovėjus po 3 įvarčius.

Lietuva 10 : 8 Suomija 2

Lietuvos komanda pirmo kėlinio pradžioje pirmavo net 5 įvarčiais, bet Suomijos 2 komanda nepasidavė ir  net išlygino rezultatą, tačiau lietuviai nepasidavė ir laimėjo dviejų taškų skirtumu.

Mantas Panovas pelnė 6 įvarčius (20min), Marius Zibolis 3 įvarčius (12 min), Mindaugas Suchovėjus 1 įvartį (16 min), Žydrūnas Šimkus (6) ir Mantas Brazauskis (18) įvarčių nepelnė.

Lietuva 13 : 7 Švedija

Mantas Panovas pelnė 5 įvarčius (15min), Žydrūnas Šimkus (12min) ir Mindaugas Suchovėjus (10,30min) po 3 įvarčius, Marius Zibolis (8min) 2 įvarčius, Mantas Brazauskis (23min) ir Justas Pažarauskas (3,30 min) įvarčių neįmušė.

II diena:

Lietuva 8 : 6 Čekija

Čekams reikėjo pergalės, kad išvengtų Lietuvių pusfinalyje. Jie labai stengėsi, bet mūsų žaidėjai buvo „šviežesni“.

Marius Zibolis pelnė 5 įvarčius (19min), Žydrūnas Šimkus 2 įvarčius (17min), Mantas Panovas 1 įvartį (12,30min), Mindaugas Suchovėjus (11,30 min) ir Mantas Brazauskis (12) įvarčių nepelnė.

Pusfinalis: Lietuva 7: 3 Čekija

Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 3:3, nors iniciatyva priklausė čekams, Lietuvos komanda atsilikinėdama 2 įvarčiais sugebėjo pasivyti varžovus ir antrajame kėlinyje pranašesni buvo lietuviai, o Čekijos komanda atrodė pavargusi.

Marius Zibolis pelnė 6 įvarčius (23min), Mantas Panovas 1 įvartį (24min), Žydrūnas Šimkus (4,30min) ir Mantas Brazauskis (19,30) įvarčių neįmušė.

III diena:

FINALAS: Lietuva 9:7 Švedija

Lietuvos komanda pirmoji praleidžia įvartį, iniciatyva priklauso švedams. Mūsų komanda blogai pataiko, skuba ir nervinasi. Pirmas kėlinys baigiasi 1:3 Švedų naudai. II kėlinį komanda pradeda nesusikaupusi ir jau rezultatas 1:5. Po minutinės pertraukėlės prasideda Mariaus Zibolio šou. Komanda sparčiai vejasi Švedus, Švedų treneris daro keitimą, bet tai nepasiteisina, nes įėjęs žaidėjas praleidžia 2 įvarčius. Šias varžybas galite pamatyti čia: http://studioreplay.fi/4

Marius Zibolis pelnė 7 įvarčius (12min), Mantas Panovas 2 įvarčius (24), Žydrūnas Šimkus (6,30), Mindaugas Suchovėjus (5,30) ir Mantas Brazauskis (24min) įvarčių nepelnė.