spausdinti
Teksto dydis: Didinti Nustatyti į normalų Mažinti Nustatyti į režimą: kontrastingą

2015 metų geriausieji „ŠALTINIO“ sportininkai

2015 metų geriausiąja sportininke išrinkta GLUOSNĖ NORKUTĖ. plaukimas (treneris Rimantas Venckutonis) IPC Pasaulio plaukimo čempionato dalyvė, užėmusi 7 vietą 100 m nugara ir 10 vietą 50 m l/st rungtyse bei pagerino 2 LAS plaukimo rekordus. Atvirajame Vokietijos plaukimo čempionate tapo nugalėtoja 50 m nugara ir užėmė prizines vietas kitose rungtyse S12 grupėje ir pagerino 3 LAS silpnaregių moterų plaukimo rekordus. Atvirajame Baltarusijos plaukimo čempionate tapo prizininke 3 rungtyse bei pagerino LAS silpnaregių moterų rekordą 50 m plaukimo nugara rungtyje. Atvirajame Lenkijos plaukimo čempionate pagerino 5 LAS silpnaregių moterų plaukimo rekordus ir užėmė 4 vietą 100 m peteliške rungtyje. LAS individualiame plaukimo čempionate tapo čempione 50 m l/st rungtyje ir užėmė 2 vietą 100 m nugara rungtyje. LAS komandinių plaukimo varžybų vicečempionė.

Aštuoni klubo nariai iš dvidešimt dviejų dalyvavusiųjų konkurse skyrė Gluosnei pirmąją vietą.

Antroje vietoje  plaukikas ir šaškininkas Giedrius Stoškus tapęs dukart LAS plaukimo čempionu individualiose rungtyse bei vicečempionu komandinėse plaukimo varžybose.

Nuo trečiosios iki penktosios vietos golbolininkai Nerijus Montvydas, Marius Zibolis ir Genrik Pavliukianec, kurių svariausieji pasiekimai 2015 metais IBSA žaidynių nugalėtojai (iškovojo teisę dalyvauti Parolimpinėse žaidynėse),  Europos čempionate Kaune iškovojo bronzos medalius ir tapo SEGL (Europos golbolo super lyga) čempionais.

Geriausiuoju orakulu tapo Anatolijus Novikovas atspėjęs net keturis sportininkus – išvardindamas juos užimtose vietose.

Aktyviausi klubo nariai 2015 metais buvo Giedrius Stoškus ir Algimantas Bubnelis, kurie metų eigoje dalyvavo 11 sporto varžybų atstovaudami sporto klubą „ŠALTINIS“.

Linkime visiems klubo nariams ir šiais 2016 metais siekti sportinių aukštumų bei aktyvaus dalyvavimo klubo renginiuose.